Vítejte na nových stránkách SKAMIK LIGY !

skamik_news

Vítejte na nových stránkách SKAMIK LIGY !

ZMĚNA JE ŽIVOT! A my doufáme,že tahle změna pomůže Skamik ligu zatraktivnit. Největší změna je v samotném názvu stránek. Stránky se nově jmenují SKAMIKPORTAL – online brána do světa hraní hry NHL09. Slibujeme si od stránek větší přehlednost,komfort pro Vás a jednoduchou administraci pro nás.Jestliže budete mít nějaké připomínky obraťte se na Skamika,určitě bude rád. Prozatím stránky fungují na hostingu ENDORA.CZ na základní bezplatné variantě.Tudíž celý název nových stránek je SKAMIKPORTAL.8U.CZ ! Do budoucna bychom však chtěli vlastní doménu.To bude záležet i na vašem zájmu přispět nějakou tu kačku na vylepšení stránek.
Kromě klasické online ligy bychom chtěli zabrousit i do reálné NHL. Jistě je mezi náma spousta fandů téhle kanadsko-americké soutěže.Klasické menu bude sloužit pro potřeby online ligy a menu v hlavičce k ostatním záležitostem,týkajících se samozřejmě hokeje.
Co se týče starého webu ten stále poběží,jen bez aktualizací.Kdykoliv se na něj budete moct podívat.Stačí kliknou na banneríky v sekci o nás či na obrázky ve spodní části stránek.Doufáme,že se Vám bude nový web líbit a užijeme si společně ještě více zábavy.

Váš admin team

Slavnostní turnaj „Turnaj starých gard“ může začít.

Ke slavnostnímu ceremoniálu zprovoznění nových stránek zahrají Imagine Dragons s jejich hitem Demons

Napsat komentář