Ve středu konec základní části 64.ročníku Skamik ligy ! Změna pravidel ve Skamik lize !

Ve středu konec základní části 64.ročníku Skamik ligy ! Změna pravidel ve Skamik lize !

Již přes měsíc běží čtyřiašedesátý ročník Skamik ligy,což znamená blížící se konec základní části! Základní část ukončíme ve středu 29.3. ve 12 hodin.Limit pro účast v play off je obvýklých 45 zápasů.Pár hráčů stále nemá splněný limit,tudíž nebudou puštěni do play off! Ten kdo se alespoň ná pár zápasů nepřiblíží limitu,play off se nezůčastní.Každý ročník Skamik ligy máte na odehrání minimálně 45 zápasů přes 35 dnů.

 

Od nového 65.ročníku Skamik ligy bude pevně stanoven termín konce základní části.Taktéž play off se nebude hrát přes měsíc,pořád to opakujeme dokola,není možné abysme hráli dvě play off zároveň!

Čtyřiašedesátému ročníku vládnou poslední dva vítězové Skamik ligy.Rapir a Skamik se od samého začátku přetahovali o každý bodík.Skamik první prohru zaznamenal dokonce až ve 32 zápase proti Mikimu,Rapir vydržel ještě o něco déle,jeho plamínek zhasnul Páťa s Anaheimem.Teď to nicméně vypadá,že prezidentský pohár obdrží Skamikovo Buffalo,které odehrálo kompletní porci 58 zápasů.Rapírův Detroit ztrácí 14 bodů.Uvidíme jestli si Rapir ještě najde čas na nějaké drama.

Napsat komentář