Ve finále Světového poháru se utkají dva kohouti David9 a Skamik!

Ve finále Světového poháru se utkají dva kohouti David9 a Skamik!

nhl2009-2013-12-20-12-07-23-10

Velmi vyhrocené a prestižní finále Světového poháru se dá čekat v souboji mezi Davidem9 a Skamikem.Do finále se oba kohouti probojovali ze skupiny B,Skamik s týmem Finska a David9 s týmem tří korunek ze Švédska.Čeká nás tedy ve finále severské derby.V semifinále si Skamik poradil s Rapírem a po výsledku 5:3 bude Skamik poprvé bojovat o titul ve Světovém poháru.David9 taktéž žádný triumf z této vyjímečné soutěže prozatím nemá.Do finále hranném na dva vítězné zápasy poslala Davida9 výhra nad Radkem 6:2.Již teď je jasné,že budeme znát úplně nového vítěze Světového poháru!
nhl2009-2014-04-26-15-10-22-52

Obsazení finále slibuje velkou bitvu,zvláště poté co se mezi oběma plejery rozpoutala slovní přestřelka po dvou posledních vzájemných zápasech ve Skamik lize.David9 patří mezi nejmladší hráče na Skamikportálu naopak Skamika můžeme zařadit mezi matadory.
Skamik nám k finále řekl: Doufám že pan David9 ve finále nebude během zápasu vypisovat,že mi nadržuje rozhodčí,na jakékoliv jeho zbytečné komentáře jsem již alergický“(smích).
Každopádně čekáme finále jako řemen a doufáme,že uvidíme pěkné zápasy.Utkaní při vašem zájmu budou vysílány na kanále Skamikportálu.

Napsat komentář