Ve čtvrtfinále MS nás čekají velké bitvy, ani jeden z duelů nemá jasného favorita!

Ve čtvrtfinále MS nás čekají velké bitvy, ani jeden z duelů nemá jasného favorita!

Již dlouho nebylo mistrovství světa tak vyrovnané, jako je tomu v tomto ročníku. Ve čtvrtfinále na sebe narazí opravdu těžké váhy a ani odvážný tipér by si netroufl odhadnout, kdo se prokouše do semifinále světového šampionátu. Už ve skupinách jsme mohli vidět velmi vyrovnané duely, ve kterých šlo o každý bodík. O tom, jak nadupané skupiny byly, svědčí fakt, že ani 11 bodů nestačilo pátému PeTrixovi k postupu ze skupiny A a další Černý Petr zbyl také na Smolka, který ačkoliv nasbíral se svým Běloruskem 10 bodů, zůstal před branami vyřazovací fáze..

nhl2009-2015-03-12-11-29-09-92

Dlouho se zápasy otálel, nakonec však skupinu A ovládl. Řeč je o kouči Spojených Států Amerických Skamikovi. Ten se svým mužstvem ukořistil 16 bodů, které mu zajistili prvenství ve skupině. Poslední duel skupiny mezi Rapírem a Bjorkmanem rozhodl o tom, že z druhé pozice postoupí první jmenovaný, kterému k udržení druhého fleku stačilo dovést utkání do prodloužení, a tak se také stalo. Třetí místo tedy zbylo na Bjorkmana. Ze čtvrté příčky postoupil Chicharito, jehož ruský celek poztrácel mnoho bodů v nastavení, do kterého se dostal hned ve čtyřech zápasech a to zapříčinilo poslední místo ve skupině.

Vedlejší skupině B dominovali dva hráči a přestože vzájemný zápas skončil lépe pro Davida9, nakonec vyhrál skupinu s jedinou porážkou na kontě Radek. Davida9 totiž o všechny body obral Páťa s outsiderem z Francie, který ve skupině obsadil poslední postupové místo. Ze třetí pozice postoupil do finálové fáze turnaje Miki s výběrem Kanady.

Uvědomělý člověk si už jistě poskládal čtvrtfinálové dvojice, které si to spolu rozdají o postup dále. Pro pořádek si ale všechny prohlédneme i s vypsanými kurzy, které pro odvážlivce opět sestavila sázková kancelář ChicharitosTips.Výsledek obrázku pro tipsport logo

USA Skamik vs. Páťa 
Postup Skamika: 1,55       –       Postup Páti: 2,30

Finsko David9 vs. Bjorkman 
Postup Davida9: 1,60       –       Postup Bjorkmana: 2,20

 Radek vs. Chicharito 
Postup Radka: 1,70       –       Postup Chicharita: 1,90

Německo Rapír vs. Miki 
Postup Rapíra: 1,85       –       Postup Mikiho: 1,85

Napsat komentář