Startuje 5.ročník evropských lig, tentokráte s dvanácti účastníky!

Startuje 5.ročník evropských lig, tentokráte s dvanácti účastníky!

Už třetí ročník KHL začal k dnešnímu datu a před námi jsou tedy další skvělé souboje této nejprestižnější klubové evropské soutěže. Opět jste měli možnost hlasovat a sami tak rozhodnout o tom, jakou soutěž chcete hrát. Znovu zvítězila KHL, byť už ne tak jednoznačně. 45% hlasujících si tuto soutěž chce zahrát, zatímco 35% z vás by rádo okusilo finskou SM-Liigu. Rozhodla však většina, a tak se i tuto sezonu bude bojovat o Gagarinův pohár. 

 

S novým ročníkem samozřejmě začaly boje v play-off toho minulého.Poprvé se jich nezúčastní PeTrix, dvojnásobný vítěz a trojnásobný finalista Extraligy, potažmo KHL. On ani Rapir nesplnili limit nutný pro postup do play-off, a proto přišli o šanci sáhnout si na osmnácti kilovou trofej pro vítěze ligy. Ten vzejde logicky z osmičky postupujících, kterou tvoří: Elajt, Bjorkman, Chicharito, Steve, Miki, Kanue, Salud a JoeBlack!

Věřím, že nový ročník KHL nezůstane co do aktivity pozadu za předchozími ročníky a i nadále ji zachováte v tomto směru svou přízeň. O tom, zda budeme v hraní o některou z evropské trofeje (Extraliga, SM-Liiga, DEL Liga, Elitserien nebo KHL) pokračovat, rozhodujete jen vy!

Napsat komentář