Skamik Liga Vám prináša súhrn k 57.ročníku NHL ligy !

hqdefault57.ročník NHL ligy v Skamik Lige je práve v plnom prúde.Súhrn pre Vás pripravil náš plejer ChicharitoBos.Prajem príjemne čítanie !

Blazman dominuje NHL, jeho Pittsburgh je aktuálně v čele nejen své konference, ale také celé NHL, v závěsu mu jsou Rapir, Bjorkman a Elajt, kterým však pravděpodobně budou v budoucnu zdatně sekundovat hráči jako Petik, David9, Bobi11 či Noni, jenž mají odehráno o něco méně zápasů než momentální čelo soutěže.

Fantastickou bilanci má zatím Petik, který má skvěle našlápnuto k tomu, aby vyhrál Západní konferenci. Jeho šňůra vítězných zápasů však skončila na čísle 19, což je počet jeho vítězných utkání v řadě! Díky přerušení Petikovi série, o které se postaral Bjorkman, tak ve Skamik Lize nemáme nikoho, kdo by nepoznal hořkost porážky. Pokud ale bude Petik v tomto tempu pokračovat, mají se jeho soupeři na co těšit a jeho ambice rozhodně směřují výš, než je jeho dosavadní pátá příčka v Západní konferenci. Té vládne zatím Elajt s Bjorkmanem, rozestup mezi nimi činí jeden bod, o dvanáct bodů zpět je pak Noni a jeho Colorado Avalanche. Ve druhé polovině základní části do bojů o čelo konference jistě promluví také již zmíněný Petik, kterému patří čtvrtá příčka při ztrátě dvaceti bodů na vedoucího Elajta. O místo zpět je Bořek, jehož Anaheim zaostává za Elajtem o 24 bodů. Na samém dně se krčí Polda77, který zatím odehrál pouze dva zápasy a není tak divu, že se jeho Los Angeles zatím nezmohlo na lepší postavení v tabulce Západní konference. Po čtyřech bodech mají 12. Swipp, 13.Luky33 a 14. Reinok, jejichž odstup od 11. Dragunova činí 10 bodů.
 
Východní konferenci vládne Blazman, který má skvělou formu a jistě by rád navázal na svůj úspěch, který zaznamenal před pár dny na MS. Fantastickou formou se pyšní také David9, jehož rudá křídla z Detroitu prohrála z 27 zápasů jen dvakrát a budou-li v tom pokračovat, pak budou horkými adepty na zisk Trofeje Prince z Walesu pro vítěze Východní konference. Ze třetí příčky nyní ztrácejí na druhého Rapira 8 bodů, mají však stejný počet zápasů k dobru, takže lze předpokládat stoupání tabulkou směrem vzhůru. Ze čtvrté příčky se Davidovi9 dívá na záda Bobi11, oba hráči mají stejně bodů, David má však lepší statistiky. O 13 bodů zpět je Jurky13, který hraje za Providence, tedy tým z AHL a počíná si více než dobře. První osmičku, která zajišťuje postup do Play-Off uzavírají 6. PeTrix, 7. Flinky a 8.Miki. Osmá příčka se však otřásá v základech a Miki bude mít co dělat, aby si ji uhájil před dotírajícími Alexem7 a Markem 66. Na dně Východní konference se pohybuje DannyCV s Ulalou, bodově však nemají daleko k Sahibsovi s Gsickem.
To, jakým způsobem se vyvine zbytek základní části Skamik Ligy ukáží následující dny, možná týdny. Liga je velmi vyrovnaná a šanci na zisk Stanleyova Poháru má mnoho hráčů!

Napsat komentář