Rozhovor, vítězem ankety se stal Páťa!

nhl2009-2013-02-23-18-47-47-21Rozhovor,  vítězem ankety se stal Páťa!

26 hodin vašeho hlasování o tom, s kým bude udělán rozhovor, rozhodlo ve prospěch Páti, který vyhrál poměrně s přehledem. Celkem se hlasování zúčastnilo 20 lidí, hned polovina z nich pak hlasovala pro Páťu, na druhé příčce skončila s pěti hlasy DannyCV. S Páťou byl rozhovor již uskutečněn a vy si ho nyní můžete přečíst. Je na vás, jak se k tomu uvelebíte, každopádně přeji příjemné čtení.

 Dostal jsi v anketě o to, s kým bude rozhovor nejvíce hlasů, co na to říkáš?
– Mile mě to potěšilo, protože jsem si to i přál, těžko odhadnout zda to bylo ze soucitu nebo mě tu mají rádi, těžko říct, ale rozhodně mám radost.

Pro koho jsi hlasoval ty, se asi ptát nemusím (smích). Proto se zeptám na to, jestli si pamatuješ, jak dlouho NHL09 hraješ a co tě k tomu vedlo?
 – Ano, hlasoval jsem pro sebe (smích) teď ale k věci, začal jsem hrát NHL už jako malý, je to asi 13 let zpátky, kdy jsem hrál s kamarádem NHL2000, dokonce si pamatuji, že jsem hrával i NHL98. Každopádně hráčem hokeje jako takového jsem proto, že jsem hrál 16 let lední hokej, tak asi proto mě city pořád vedou k hokeji.

Připravuješ se nějak speciálně na zápasy, máš nějaké rituály?
 – V základní části se nijak nepřipravuji, ale jakmile jde o boje v PLAY OFF, čtvrtfinále ligy mistrů, MS apod.,tak se ujistím, že mě nikdo nebude otravovat při hraní, abych měl na hraní klid. Jinak nic neobvyklého.

Existuje ve Skamik Lize někdo, proti komu se ti nehraje dobře? Myslím tím, že ti jeho styl hry vyloženě nesedí a nerad proti němu hraješ?
 – Jsem rád, že ses na tuto otázku zeptal. Vím, že tu dokážu porazit každého, nicméně je tu jeden hráč, kterého né a né v důležitých zápasech porazit. Tím hráčem je Rapír. Je to dobrej kluk, ale když jde o důležitý zápas, dokáže si se mnou poradit, doufám, že se karta brzy obrátí. 🙂

Čím myslíš, že je to způsobeno? Jde o záležitost psychiky nebo na Rapírovu hru zkrátka neznáš recept?
 – My jsme strašně vyrovnaní co se týče výsledků, stylem hry a psychiky i možná také. Ale podle mě jde o jinou věc, že Rapír umí skvěle hrát až do konce zápasu a neláme si hlavu s tím, když prohrává 10 minut do konce o gól, kdežto já tohle neumím. A v tom je podle mě ten problém, že vždy to dotáhne do úspěšného konce

No a to je právě záležitost psychiky, tedy podle mě. Každopádně posuňme se dále. Sleduješ také hokej jako sport? Máš přehled o dění v NHL či v evropských ligách? Je nějaký tým, popřípadě hráč, kterému fandíš a pravidelně jej sleduješ?
 – Ano zřejmě máš pravdu, jde o psychiku. Ano dění NHL sleduji, dokonce se i koukám v noci na zápasy. Fandím San José s Tomášem Hertlem a druhým mým oblíbeným týmem je sympatické Buffalo s nováčkem v týmu Jackem Eichelem, kterému moc fandím, je to skvělý týpek 🙂 a nemůžu zapomenout na tým Jaromíra Jágra Floridu, která se bohužel nedostala dále přes Islanders.

Čím, kromě hraní a sledování hokeje vyplňuješ svůj volný čas, máš nějaké záliby?
 – Tak záliby, dříve jsem hrál hokej, teď už bohužel ten prostor moc není. Jelikož pracuji, dálkově studuji vysokou školu a ještě pomáhám tátovi ve firmě, tak času navíc moc není. Ale jinak občas jezdím na výlety, posedět s přáteli, občas i do tý hospůdky na pivo 😀 ale vysloveně nějaký koníček jako dříve hokej už nemám.

Na jakém postu jsi hrál?
 – Na postu útočníka, převážně centr, ale poslední dvě sezóny mé „kariéry“ jsem hrál jako pravé křídlo.

Který tým je podle tebe v NHL09, bez ohledu na to, kdo za něj hraje, nejsilnější?
 – V NHL09 si myslím, že mezi nejsilnější týmy patří Washington, Pittsburgh, Chicago, Dallas, rozhodně Ottawa, Detroit a Los Angeles s Montrealem. Můj tip na nejsilnější tým je Detroit a Pittsburgh.

Otázky to nebo to? 
Pivo x Tvrdý alkohol
Sex x Vztah
Chleba x Rohlík
Sladké x Slané?
Peníze x Štěstí?
Léto x Zima?

 – Odpovědi: Rozhodně Plznička, Vztah, ale sex navíc nikdy neuškodí :), rohlík, slané, peníze, léto.

Co by jsi vzkázal na závěr hráčům ostatním hráčům Skamik Ligy, popřípadě nějaké rady nováčkům?
– Na závěr bych především chtěl pozdravit mé staré známé, kteří tu ve Skamik lize se mnou hrají již 8. rokem, patříme do takové Skamik rodiny 🙂 a hlavně, abych nezapomněl na dálku přeji brzké uzdravení Lukymu33, který momentálně leží v nemocnici a léčí se s vazy v koleni. Říkal, že se mu to lepší, ale i tak ať jsi Luky brzy mezi námi. Klukům a slečně, kteří tu nejsou s naší „skamik rodinou“ tak dlouho, tak Vám přeji pevné nervy, hodně úspěchů, možná i nějaký ten pohár, či medaili a hráči, co působí na spodních místech tabulky nezoufejte, i já byl tenkrát ten co byl dole. Chce to jen trénink, čas a nebrat si prohru přes 10 gólů osobně, vždyť i Radek mi nasolil 14 gólů minulou sezónu 🙂 Tak lidi zdar a sílu v NHL!

Poznámka: Odpovědi byly mírně poupraveny redaktorem
Vyzpovídal: ChicharitoBos (redaktor Skamik Ligy)
Odpovídal: Páťa (aktuálně manager týmu San José Sharks)
Rozhovor proveden dne: 6.9.2016 ve 20:35.

 

Napsat komentář