Rozhovor s Iginem

nhl2009 2013-11-16 15-16-34-25Rozhovor s Iginem.

SKAMIK: Ahoj Igino…Můžu ti tykat viď? Máš čas na krátky rozhovorek?

IGINO: Jasně,je mi ctí.Já si čas najdu furt Skamiku.Jestli neva , budu asi mÍchat slovenčinu s češtinou , pač jsem takovej asi michanec 😀

SKAMIK: Chtěli bysme trochu Skamik lize ukázat,jaké zde máme plejery a poznat je také z druhé nehrající strany.Takže Igino prozraď nám kolik je Ti let a kdy si se dostal k nhl09.Jak začínala Tvá hrací kariéra?

IGINO: No tak to je docela zajimaví příběh . . Tak od začátku , je mi 34 let  a k nhl 09 jsem se dostal asi spiš náhodou.Dostal jsem se k tomu teprve před asi dvěma měsíci.Jak jsem jednoho dne měl až moc času navíc a nevěděl co s ním , páč i venku to nějak růžově nevypadalo,tak jsem si vygooglil nhl 09 online.Nakolik jsem hrál nhl 09 jenom občas,spíš rekreačně a to jenom proti kompu ,tak jsem hledal něco jiného,reálného,hráče,který u toho myslí a přemýšlí,ne jenom jako roboti.No a jako první co mě zaujala byla hned skamik liga.Taky co mě zaujalo hned bylo,že na stránce bylo hodně plejerů , dizkuzní forum a tak to vypadalo,že tu bude i prima parta . . no a byla . . teda je . . až na pár výjimek.

SKAMIK: Jaké kolektivní sporty máš rád?Předpokládám,že hokej mezi ně patří?

IGINO: Přesně,hokej je na prvním místě,pak hodně fotbálek,hlavně v létě s partou,nebo v zimě v hale,pak něco do bojových sportů… ale zkouknu téměř všechno.

SKAMIK: Ve Skamik lize působíš čtvrtým ročníkem?V nhl si hájil barvy NJD,TBL,COL a BOS.Máš nějaký oblíbený tým u kterého by si vydržel déle než jednu sezonu?

IGINO: Přesne,tak ze začátku to bylo hlavně nenechat se odradit prohrama a makat na sobě . . tak jsem zkoušel i různé týmy .. NEJ jsou Chicago a Rangers , ale tak i Boston se mi začal hodně zamlouvat.

SKAMIK: Porážky…těch musíš zkousnout hodně,ale stále tady si.Spousta hráčů k nám na ligu přijde a po pár prohrách se na to vybodne.Jaktože ve Skamik lize ještě si?:D

IGINO: No,mne každá prohra posouvá dál,můj styl,pak se hodně soustředím na to proč jsem ten zapas prohrál a to mě dělá myslím lepším.Možná to potvrdí i někteří stálí hráči,že už to se mnou není tak lehký jak na začátku.A je to asi taky v povaze,furt si jdu za svým i když prohrávam.Jenom tak se jde někam dostat ,bez prohry není možné vítězit.

SKAMIK: Máš nějaké oblíbené hráče proti kterým se Ti dobře hraje a naopak neoblíbené,kteří Ti dávají pořádně zabrat?

IGINO: Samozřejmě,velmi rád hrám proti Radkovi ak mám možnosť,proti skamíkovi,rád som hrál s Juniorem,což mě mrzí že tu už není.Zkrátka proti hráčům,kteří u toho myslí,kombinuju,vedia co hrajou.Naopak hůře se mi hraje proti těm,kteří celý match hrajou na jednu kličku,ale i to je pro mě výzva to ubránit.

SKAMIK: Kdysi jsme ve Skamik lize volili sympaťáka ligy.Tipni si kdo to vyhrál a vyjmenuj nám nějaké hráče bez kterých si Skamik ligu neumíš představit?

IGINO: Noo, tak to bude tip teda .Já bych tipnul Radka nebo Skamika,páč se s nima dá i mluvit.Nejenom zahrát .Když se bavíme o sympaťákovi …ale tak 100 lidí 100 chutí.Ja si ligu nedovedu představit samozřejmě bez hráčů které jsem vzpominal.Radek , Skamik ale i Bleskovec,Mádl,Rapír,Parisko a teď i Daviss.S nÍm se mi hraje taky dobře i kecá.Takže za ten krátký čas co jsem tady,tak to vidim asi takhle.Na které jsem zapoměl,tak se omlouvám.

SKAMIK: Přesně tak,tahle kostra nás drží pohromadě.Můžeme pomalu k ní přidat i Tvé jméno.Hraješ Skamik ligu čtvrtým ročníkem a aktivitou převyšuješ i některé plejery,kteří s náma hrají přes rok.Jak to všechno stíháš?
Manažuju si čas,tak se mi daří docela si to zařídit a taky plejeři mě vyzívali vkuse hrát,tak asi proto.Jak mě začnou ignorovat,tak ta aktivita bude podle toho.

SKAMIK: Věřím,že na Tebe si čas najdou.Někde  jsem zaslech něco o Tvé formě v souvislosti ze sexem.Můžeš nám to objasnit??

IGINO: A jaká forma že to je ?(smích). Sex a chlast,to tady chybí asi nejvíc,to bys viděl pak tu aktivitu.I když nevím jestli někteří splňují věkovej limit zákonnosti.(smích)

SKAMIK: Určitě nesplňují.Nechceme jít přece sedět.Igino jaký je tvůj další cíl ve Skamik lize?Play off sis již párkrát zahrál,samozřejmě díky aktivitě co dalšího by si chtěl dokázat?

IGINO: No primární cíl je vyhrát Stanley cup.Ale samozřejmě nejprve zapracovat na svém stylu,aby to nebylo o nahodě ale o premyslene hre,vic stylu, na různé týmy a plejeri.Dále zlepšit defenzivu a hlavně být důstojným sparingem,ne jenom do počtu,či jako ,,lehke body ,,…

SKAMIK: Na závěr..Co by si popřál Skamik lize do dalších ročníků?

IGINO: Popřál bych hlavně aby si minimálně udržela svoji úroveň,možna i ,, upgradovala ,, hodně aktivních hráčů,srandy a zábavy a možna dýl i nějaké srazy.

SKAMIK: Třeba se všeho dočkáme.Děkuji Ti Igino za tvůj čas a hodně štěstí do bojů ve Skamik  lize.

IGINO: Taky děkuju a hře zdar 🙂

Napsat komentář