Rozhovor s Blazmanem

nhl2009 2016-05-12 10-44-06-44Rozhovor s Blazmanem.

věk: 22
v lize od: 31.ročníku
oblíbené týmy: Tampa, Toronto
oblíbený hráč: Radek
neoblíbený hráč: PeTrix
největší úspěch: titul ve Skamik lize (55.ročník)
fandí v NHL: Tampa, Colorado

 

Skamik: Vítáme u rozhovoru hráče Blazmana.Nejdřívě  bych chtěl pogratulovat k premiérovému titulu z 55.ročníku Skamik ligy….

Blazman: Ahoj, díky za gratulaci, konečně se zadařilo 🙂

Skamik: Vzpomínáš si vůbec kolik si měl finálových účastí a tím i šancí získat titul ve Skamik lize?

Blazman: Myslím, že to byla jenom jedna, kdy jsem neuspěl. Jinak jsem se do finále a asi ani poblíž finále nedostával, protože se mi tradičně v playoff moc nedařilo a končil jsem dost brzy.

Skamik: Správně,ve 47.ročníku si padl ve finále s Radkem.Hned ročník na to si vyhrál prezidentský pohár.Poté si dokonce nepostoupil do play off,ale to bylo díky málo odehraným zápasům a dokonce si nás opustil na dva ročníky.Co se stalo?

Blazman: To jsem neměl vůbec čas na hraní, stěhoval jsem se, měnil práci a než jsem si všechno zařídil v novém bytě, tak jsem si dal na chvíli pauzu od hraní. Ale jsem rád, že můžu být zase zpátky v téhle oblíbené lize a doufám, že to tak zůstane i do dalších ročníků 🙂

Skamik: Mnoho hráčů Tě má spjatého hlavně s týmy Toronta a Tampy.Jak to tedy je,se kterým týmem se Ti hraje nejlépe?

Blazman: Můj oblíbený tým je Tampa, se kterou jsem ze začátku hodně hrával, pak jak jsem vracel, tak byla obsazená, tak jsem vyzkoušel Toronto, se kterým se mi hrálo docela dobře, ale právě v těch zmiňovaných playoff se nedařilo. Tak jsem vyzkoušel v posledních ročnících uvolněný Pittsburgh, se kterým se mi hraje poměrně dobře, ale stejně očekávám, že ho zase brzy vyměním za něco jiného.

Skamik: Dopátrali jsme se,že působíš v lize s přestávkama od 31.ročníku.A Začínal si s týmem New Jersey.Jak vzpomínáš na své začátky v lize?

Skamik: No vidíš, to už bych si ani nevzpomněl, že jsem měl New Jersey, to jsem si vzal asi jako zrovna uvolněný tým. Začínal jsem ještě jako student a měl jsem dost volného času, tak jsem hledal nějakou ligu v NHL09, když už se nevyráběly další ročníky na PC. Vyzkoušel jsem asi 3 ligy a nejvíce mě zaujala právě skamik liga, tak už jsem tu zůstal.

Skamik: Bezmála tříletým působením v lize si se stal stálicí Skamik ligy.Jak vycházíš s ostatními hráči? Myslím,že máme štěstí na výbornou partu i když sem tam se najdou nějací zmetci.Zažil si nějakou situaci,která nebyla v mezích fair play?

Skamik: Máš pravdu, myslím, že je tu dobrá parta a hráči, kteří tu hrají déle, tak jsou v pohodě a když se tu objeví nějaký ten zmetek, tak mi přijde, že taky dost rychle skončí. Vyloženě nefér situaci si snad ani nepamatuju, kromě několika ukončených her před koncem mě tu tady snad nic takového ani nepotkalo.

Skamik: Co by si dělal kdyby ti takový Radek vypnul zápas a začal nadávat do chatu?(smích)

No to bych se asi hodně divil 🙂 U takových hráčů fakt člověk ví, že nic takového nepřijde.

Skamik: Ano,to už je větší pravděpodobnost že DannyCV vyhraje Stanley Cup (smích) …Dost srandy.Pojďme se vrátit ke skončenému 55.ročníku.V play off si musel absolvovat hned dvě série,které musel rozhodnout až sedmý zápas.Která byla nejtěžší?

Blazman: Tak těžší byla asi ta druhá s Petrixem, se kterým už jsem několikrát vypadl a každý zápas s ním je těžký, naštěstí jsem nemusel v sérii dotahovat. Ani s Mikim to ale nebylo snadné, hrál lépe než jsem čekal a najednou jsem prohrával 1:3 v sérii, ale v těch posledních zápasech už jsem zabral a vyhrál je poměrně hladce. Ale už jsem měl trochu strach, že půjdu z prvního místa a skončím zase hodně rychle 🙂

Skamik: No a pak finále proti AsteRixovi.Jednoznačné výsledky a hladká výhra 4-0 na zápasy.Mnozí čekali napínavější sérii.Co myslíš?

Blazman: Taky jsem to čekal vyrovnanější. Na východě jsme měli odehráno docela rychle a dlouho jsem čekal na finálového soupeře. Trochu mě překvapilo, že to byl právě Asterix, i když šel z prvního místa, tak jsem čekal spíš Radka nebo Bořka. Moc jsem nevěděl co od první série s ním čekat, ale myslím si, že jsem ji odehrál hodně dobře a poměrně lehce vyhrál. Přiznám se, že to pro mě byla asi nejlhečí série ze všech 4.

Skamik: První titul máš v kapse.Tvé cíle v probíhajícím 56.ročníku jsou asi opět ty nejvyšší že?

Blazman: Tak jasně, zase bych chtěl zkusit dojít co nejdále a obhájit titul, i když tentokrát půjdu trochu ze zadních pozic po základní části. Ale stejně očekávám, že budu muset projít přes nejtěžší soupeře na východě Rapíra a Petrixe, jak v minulém ročníku. Takže to bude ais dost podobné, snad se to podaří znovu 🙂

Skamik: Tlačí nás čas.Ještě poslední otázka.Jak prožíváš své zápasy.Si spíš kliďas nebo se při hře umíš pořádně vztekat? 🙂

Blazman: No většinou je to v klidu, ale když jde pak o důležité zápasy, tak se pak umím i dost vztekat, když se nedaří, však už to také párkrát můj ovladač pocítil 🙂

Skamik: Děkuji ti za tvůj čas a přeji další úspěchy ve Skamik lize!

Blazman: Taky díky a ať se daří dále i Skamik lize na novém webu.

Napsat komentář