REPREZENTACE

nhl2009_2013-10-22_12-16-55-26MISTROVSTVÍ SVĚTA
Hned po Skamik lize druhá oblíbená soutěž.Zápolení s reprezentačnímy týmy jistě patří do každé lepší online ligy.Nechybí tedy ani u nás.Jednoho turnaje se může zůčastnit až 20 plejerů.Hráči jsou rozděleni do dvou skupin.V rámci skupin se každý hráč utká s každým 1x. Do vyřazovacích bojů postupujou čtyři celky z obou skupin.Čtvrtfinálové dvojice určuje klasický systém: A1-B4,B2-A3,B1-A4,A2-B3. Dále se již hraje podle play off pavouka.Poražené celky v semifinále následně hrají o bronzovou medaili,vítěz semifinále hraje o medaile nejcenější.
Máme za sebou již přes 38.ročníku téhle soutěže.K nejúspěšnějším hráčům v historii mistrovství světa patří hráči Radek,Rapír,Tomee.Za zmínku stojí především medailová sbírka matadora ligy Radka,který má již 15 cenných kovů ( 5-5-5).
nhl2009_2013-02-25_20-01-28-80SVĚTOVÝ POHÁR
Další doplňková soutěž pro zpestření,samozřejmě s reprezentačnímy týmy.Turnaje se účastní prvních 8 týmů žebříčku IIHF (Žebříček IIHF je žebříčkem určujícím pořadí národních týmů v ledním hokeji). Narozdíl od ostatních turnajů se ho nemůže zůčastnit každý.Hráči jsou pečlivě vybíráni vedením ligy.Přihližíme k loajalitě ke Skamik lize,záleží na chování plejera a samozřejmě sledujeme vaši aktivitu.Týmy jsou opět rozděleny do dvou skupin,ale postupující z každé skupiny můžou být jen dva.Následují semifinálová utkání na jeden zápas.Novinkou od roku 2016 je finále hrané na dvě utkání.
Máme za sebou 5 odehraných ročníků Světového poháru a jak se ukazuje,tak hráč Radek si velice rozumí s reprezentačnímy výběry.Radek v poháru triumfoval již 3 krát, po jednom triumfu mají hráči Tomee a Blazman.
olympic_rings_with_white_rims.svgOLYMPIJSKÉ HRY
Hokejový turnaj,který se koná v období zimních olympijských her.Škoda,že máme zimní olympiádu jen jednou za čtyři roky.Máme za sebou dva olympisjké turnaje v letech 2010 a 2014.Další olympisjký turnaj nás čeká až v roce 2018.Máme v lize již jen dva pamětníky,kteří se účastnili obou olympijských turnajů.Není to nikdo jiný než Radek a admin Skamik.
Vedení ligy opět vybere ty nejlepší hráče a ti mají účast na turnaji zajištěnou.Počet a jména bývají upřesněny před začátkem kvalifikace.V kvalifikaci o posledních pár míst se můžou utkat ostatní plejeři.V poslední kvalifikaci v roce 2014 se o 3 volné místa utkalo 12 hráčů.V samotném tunaji startuje 12 mužstev,které jsou jsou rozděleny do tří skupin.Do čtvrtfinále postupují přímo vítězové skupin + jeden nejlepší tým ze druhých míst.Zbytek mužstev se utká o čtvrtfinále v osmifinálových zápasech.Dále se již hraje klasickým vyřazovacím systém jako v MS.
V prvních OH 2010 zvítězlii hráči Luky33 a El-Diablo,kteří si tým předali v průběhu turnaje.V roce 2014 již byl jen jeden vítěz hráč Rapír.