O NÁS

HISTORIE LIGY

Liga byla založena 26.11.2008 pod názvem Skamik liga,ihned po vydání hry NHL 2009. Název ligy nesl jméno zakladatele Skamika.V té době bylo mnoho podobných online lig věnujících se hře NHL 2009,tudíž byla obrovská konkurence.Skamik liga se mohla hned od začátku opřít o skvělou partu,která držela pohromadě.Díky ní má Skamik liga přes 60 odehraných ročníků.Momentálně máme v lize tři pamětníky zrodu Skamik ligy,jsou to hráči Radek,Bobi a samozřejmě Skamik. Skamik liga se stala velmi oblíbenou i díky základním soupiskám,čili žádný hráč nemusí instalovat aktuální soupisky ani žádné jiné addony. Skamik liga zažívala i horké časy,kdy nechybělo mnoho a liga mohla skončit.Vždy se však ale našlo několik hráčů,kteří chtěli ligu za každou cenu udržet na živu.Těm hráčům patří velký dík!


Spuštění nových stránek 16.4.2016

Liga se za ty roky hodně změnila co se týče vzhledu webu i samotné kvality hráčů.Pro současný nový web jsme vymysleli název Skamikportal.Naše stránky jsou taková brána do světa hraní online hry NHL09. Rádi bychom se nově věnovali i reálné NHL,uvidíme co nám čas a nové stránky dovolí.Každopádně chuť do toho je!
Momentálně se o ligu starají hlavní admin Skamik a jeho zástupce Miki. Jelikož  hl. admin Skamik je čech a Miki slovák,jsme česko-slovenská komunita.Nově tým doplňuje šefredaktor Chicharito. Dále se můžete setkat i s vedením ligy (rozhoduje o důležitých záležitostech) ,které tvoří kromě Skamika a Mikiho ještě hráči Radek a Luky33.

skamik liga new

VEDENÍ LIGY

Prezident a hlavní administrátor Skamik (CZ) email: skamikportal@email.cz
Druhý administrátor Chicharito (CZ)
Zástupce Miki (SK)
Vedení ligy Radek (CZ)
Vedení ligy Luky33 (CZ)

PARTNEŘI SKAMIKPORTALU

Hockeytown Blog web o týmu rudých křídel z Detroitu

Jaromír Jágr a New York Rangers.CZweb o týmu newyorských jezdců