Nová éra Skamik ligy ? Bjorkman vítězem 64.ročníku.

Nová éra Skamik ligy ? Bjorkman vítězem 64.ročníku!

Hokejový online kolos jménem Skamikportál se opět dal do pohybu ! Ovšem neobešlo se to beze změn.Bohužel nás opustili opět TOP hráči.Konkrétně rekordman Skamik ligy v počtu titulů Rapír a další skvělý hráč a především skvělý redaktor Chicharito.Určitě nám budou chybět jeho vášnivé články plné teorií. Nic se nedá dělat Skamikportál jede dál! Naopak je to šance pro další plejery,aby zde v lize posbíraly taky nějaké ty úspěchy. Jako například hráč Bjorkman,který triumfuje v 64.ročníku Skamik ligy !

Základní část 64.ročníku Skamik ligy se odehrála bez nejmenších potíží.Prezidentovu trofej získal Skamik s Buffalem. Do play off postoupili všichni favorité.V prvním kole vyřazovací části jsme museli přistoupit jen k jedné kontumaci,v kole druhém již ke dvěma.Finále konferencí se dokonce neodehrálo.Překvapivé bylo hlavně odstoupení Rapira,který útočil na dvanácté vítězství ve Skamik lize.Finále tohoto nepovedeného play off tedy obstarali hráči Skamik a Bjorman.Tedy souboj Buffala s Vancouverem.
Bjorkman již od začátku finále prokazoval větší rozehranost a Skamikovi nedal žádnou šanci.Buffalu uštedřily kosatky dokonce dva debakly a sérii nakonec jasně vyhrály 4-0 ! Bjorkman tak dosáhnul na největší úspěch za svého působení ve Skamik lize.
Gratulujeme !

Napsat komentář