Ke slovu se hlásí Extraliga, její 1.ročník právě začal!

Ke slovu se hlásí Extraliga, její 1.ročník NOVÉ ÉRY právě začal!

Je to tady, chtělo by se říci konečně! To, na co mnozí z nás dychtivě čekali: česká Extraliga! První ročník nové éry této soutěže ozdobí 12 hráčů, kteří se registrovali a vybrali si své týmy. Není vyloučeno, že se dalších ročníků zúčastní všech 14 mužstev, záleží jen na vaší aktivitě.extraliga-sl

Českou extraligu známe ve Skamik lize již z minulých ročníků.Tehdy jsme ovšem bojovali v této české soutěži s aktivitou hráčů,kvůli níž byla soutěž ukončena.Odehráli jsme přesto šest kompletních ročníků,máme čtyři vítěze.Nejúspěšnějším extraligovým plejerem je Radek a jen potvrzuje svoji nadvládu na evropských kluzištích.Přejeme si,když jste si sami zvolili možnost hrát ELH,aby podle toho také vypadala vaše aktivita!

Od každého hráče se očekává, že odehraje aspoň 15 zápasů, což je limit pro play-off. Maximální počet zápasů, který lze odehrát je 22 (každý s každým 2). Do play-off klasickým systémem postoupí nejlepších osm týmů základní části. O co hrát ale budou mít také ti, kteří se do play-off neprobojují, tyto hráče čeká takzvané play-out. Posledním čtyřem týmům se po základní části anulují body a utkají se mezi sebou každý s každým 2x. Poslední dva z těchto čtyř týmů soutěž opustí a nahradí je týmy, které se daného ročníku neúčastnily. 1.ročníku se aktuálně neúčastní České Budějovice a Ústí nad Labem, což znamená, že tyto dva týmy s jistotou 2.ročník hrát budou. Otázkou je místo koho. Ovšem, pokud bude o Extraligu velký zájem, pak se play-out v dalších ročnících ani hrát nemusí, opět záleží jen na vás.

Extraliga je tedy spuštěna a já věřím, že naváže na úspěšné konkurenční soutěže. Myslím, že právě tato soutěž zde chyběla a šance, která se naskytla, je třeba se chopit se vší vervou!

nhl2009 2012-03-16 15-31-46-59

PS: Jako obvykle vypsal hlavní sponzor Extraligy, nejmenovaná sázková kancelář ChicharitoBos – TIPS kurzy na vítěze Extraligy.

HC Sparta Praha (David9) 2,25:1
HC Vítkovice Steel (ChicharitoBos)4:1
PSG Zlín (Elajt)5:1
HC Oceláři Třinec (Bořek)7:1
HC Plzeň 1929 (Marko66)8:1
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice (HONZA69)10:1
Znojemští Orli (Torpedo)15:1
Rytíři Kladno (JagyCZ) – 20:1
HC Energie Karlovy Vary (Sahibs)50:1
Bílí Tygři Liberec (Erik)100:1 
Verva Litvínov (JoeBlack)150:1
HC Slavia Praha (Fila)15000:1

Napsat komentář