HISTORIE MS

49.ROČNÍK

Čtvrtfinále
A1    Bjorkman  6
B4    Jakub  3 Semifinále
   Bjorkman  8
Čtvrtfinále    Netopier  6
B2    Netopier  3 k
A3    Elajt  0 Finále
   Bjorkman  7
Čtvrtfinále    Miki  4
B1    Páťa  0
A4    Miki  3 k Semifinále Zápas o bronz
   Miki  7    Netopier  4
Čtvrtfinále    Salud  4    Salud  3 
A2    St4no10  0 
B3    Salud  3 k  

 

48.ROČNÍK

Čtvrtfinále
A1  Páťa  7
B4  JoeBlack  4 Semifinále
 Páťa  6
Čtvrtfinále Švýcarsko  Bjorkman  5
B2  Taron  3
A3 Švýcarsko  Bjorkman  6 Finále
 Páťa  6
Čtvrtfinále  Rapir  7
B1  Rapir  6
A4  Miki  2 Semifinále Zápas o bronz
 Rapir  7 Švýcarsko  Bjorkman  4
Čtvrtfinále  Chicharito  2  Chicharito  6
A2  Chicharito  8
B3  Steve  0

47.ROČNÍK
Čtvrtfinále
A1  Chicharito  6
B4  Kanue  5 Semifinále
 Chicharito  4
Čtvrtfinále  Miki  2
B2  Elajt  2
A3 Lotyšsko  Miki  3 Finále
 Chicharito  3
Čtvrtfinále  Rapir  7
B1  Rapir  8
A4  Max595  3 Semifinále Zápas o bronz
 Rapir  3  Miki  2 
Čtvrtfinále  Steve  1  Steve  8
A2  Steve  5
B3  Marko  4

46.ROČNÍK
Čtvrtfinále
A1  Rapir  9
B4  Taron  1 Semifinále
   Rapir  3
Čtvrtfinále    Chicharito  1
B2  Chicharito  7
A3  Kanue  4 Finále
   Rapir  1
Čtvrtfinále    Elajt  6
B1  Elajt 12
A4  JoeBlack  1 Semifinále Zápas o bronz
   Elajt  9    Chicharito  8
Čtvrtfinále    Páťa  5    Páťa  2
A2  Steve  0
B3  Páťa  3

45.ROČNÍK
Čtvrtfinále
A1  USA  Skamik  3
B4    Páťa  4n Semifinále
   Páťa  3
Čtvrtfinále    Bjorkman  7
B2  Finsko  David9  4
A3    Bjorkman  5p Finále
   Bjorkman 6
Čtvrtfinále  Německo  Rapír 3
B1    Radek  4
A4    Chicharito  0 Semifinále Zápas o bronz
   Radek  3    Páťa 4
Čtvrtfinále  Německo  Rapír  5    Radek 8
A2  Německo  Rapír  9
B3    Miki  7  

45-ms

44.ROČNÍK
Čtvrtfinále
A1  Norsko Bořek 0
B4  Finsko Miki 7 Semifinále
 Finsko  Miki  1
Čtvrtfinále  Německo  Rapír  5
B2  Německo Rapír 4
A3  Česko Honza69 1 Finále
 Německo  Rapír   1
Čtvrtfinále  Rusko  Páťa   2 
B1  Kanada ChicharitoBos 2
A4  Kazachstan Radek 4 Semifinále Zápas o bronz
 Kazachstan  Radek  2  Finsko  Miki   6 
Čtvrtfinále  Rusko  Páťa  5  Kazachstan  Radek   1
A2  Rusko Páťa 5p
B3  USA Bjorkman 4  

 

44-ms

43.ROČNÍK
Čtvrtfinále
A1  Rusko  Rapír  8
B4  Finsko  Páťa  3 Semifinále
 Rusko  Rapír  2
Čtvrtfinále  Kanada  Bjorkman  3
B2  Kanada  Bjorkman  3
A3  Lotyšsko  Miki  2p Finále
 Kanada  Bjorkman   6  
Čtvrtfinále  Slovensko  Elajt 1
B1  USA  David9  9
A4  Kazachstan  Radek  3 Semifinále Zápas o bronz
 USA  David9  2  Rusko  Rapír  6 
 Slovensko  Elajt  3p  USA  David9 1
A2  Česko  ChicharitoBos  3
B3  Slovensko  Elajt  6

ms-43-rocnik

42.ROČNÍK
Čtvrtfinále
A1  Lotyšsko  Blazman  6
B4  USA  Elajt  5 Semifinále
 Lotyšsko  Blazman  5
Čtvrtfinále  Švédsko  Smolko  4
B2  Slovensko  Jurky  1
A3  Švédsko  Smolko  2 Finále
 Lotyšsko  Blazman
Čtvrtfinále  Švýcarsko  David9 6
B1  Finsko  Chicharito  2
A4  Česko  Radek  6 Semifinále Zápas o bronz
 Česko  Radek  4  Švédsko  Smolko  2
Čtvrtfinále  Švýcarsko  David9  7  Česko  Radek  6
A2  Švýcarsko  David9  4
B3  Kanada  Miki  0

MS 42.ROCNIK


 

41.ROČNÍK
Čtvrtfinále
A1  Česko  Rapír  4
B4  Francie  AsteRix72  6 Semifinále
 Francie  AsteRix72  1
Čtvrtfinále  Slovensko  Blazman  5
B2  Slovensko  Blazman  6
A3  Rusko  Miki  0 Finále
 Slovensko  Blazman
Čtvrtfinále  Švédsko  David9 3p
B1  Kanada  Radek  9
A4  Lotyšsko  Marko66  3 Semifinále Zápas o bronz
 Kanada  Radek  1  Francie  AsteRix72 0
Čtvrtfinále  Švédsko  David9  8  Kanada  Radek  4
A2  Švédsko  David9  7
B3  USA  Páťa  4

 

MS 41.rocnik

 

40.ROČNÍK
Čtvrtfinále
A1 Rusko Petik 6
B4 Kanada Radek 7 Semifinále
Kanada Radek 3
Čtvrtfinále Česko Bořek 4
B2 Finsko Rapír 4
A3 Česko Bořek 5 Finále
Česko Bořek 2
Čtvrtfinále Slovensko Blazman 6
B1 Slovensko Blazman 7
A4 Norsko David9 2 Semifinále Zápas o bronz
Slovensko Blazman 5 Kanada Radek 11
Čtvrtfinále Dánsko PeTrix 2 Dánsko PeTrix 4
A2 Dánsko PeTrix 3
B3 USA Noni 2

MS 40

39.ROČNÍK
Čtvrtfinále Semifinále Finále
A1 Elajt 0
B4 John 3K
John 6
Čtvrtfinále Lotyšsko Noni 2
B2 Miki 3
A3 Lotyšsko Noni 4
John 3
Čtvrtfinále Asterix 4
B1 Německo Rapír 4
A4 Kazachstan Radek 3 Zápas o bronz
Německo Rapír 3 Lotyšsko Noni 3
Čtvrtfinále Asterix 4N Německo Rapír 9
A2 Asterix 4
B3 Slovensko Smolko 1

MS 39