Evropské soutěže

ČESKÁ EXTRALIGA je česká nejvyšší soutěž, která společně s Ligou Mistrů sekunduje hlavním soutěžím Skamik lize a Mistrovství světa. Zúčastnit se ji mohou registrovaní hráči, kteří zároveň působí na hamachi síti.

PRAVIDLA: Extraligy se účastní 12 mužstev, které si hráči vybrali. Každý hráč odehraje s každým zbylým hráčem 2 zápasy, dohromady bude mít na kontě každý hráč 22 zápasů. Limit pro postup do play-off je 15 zápasů. Do play-off postupuje 8 nejlepších týmů základní části systémem 1-8, 2-7, 3-6, 4-5. Všechny série play-off jsou hrány na tři vítězné zápasy.

Výsledek obrázku pro khl

KONTINENTÁLNÍ HOKEJOVÁ LIGA je mezinárodní profesionální hokejová liga, která společně s českou Extraligou, evropskou Ligou Mistrů a Světovým Pohárem sekunduje hlavním soutěžím – Skamik lize a Mistrovství světa. Zúčastnit se ji mohou registrovaní hráči, kteří zároveň působí na hamachi síti.

Systém soutěže je naprosto stejný jako v Extralize. Soutěže se účastní 14 mužstev. Od každého hráče se očekává, že odehraje aspoň 20 zápasů, což je limit pro Play-Off. Maximální počet zápasů, který lze odehrát je 26 (každý s každým 2). Do Play-Off klasickým systémem postoupí nejlepších osm týmů základní části. Každý série bude hrána na 3 vítězné zápasy.

 

Výsledek obrázku pro SM-liiga logo

SM – LIIGA je nejvyšší finská profesionální hokejová liga, která aktuálně společně s evropskou Ligou Mistrů sekunduje hlavním soutěžím – Skamik lize a Mistrovství světa. Zúčastnit se ji mohou registrovaní hráči, kteří zároveň působí na hamachi síti.

Systém ligy je prostý. Soutěže se účastní 12 mužstev. Od každého hráče se očekává, že odehraje aspoň 15 zápasů, což je limit pro Play-Off. Maximální počet zápasů, který lze odehrát je 22 (každý s každým 2). Do Play-Off klasickým systémem postoupí nejlepších osm týmů základní části. Každá série bude hrána na 3 vítězné zápasy.

 

LIGA MISTRŮ je evropská soutěž,která doplňuje hlavní soutěže Skamik ligu a Mistrovství světa.Zůčastnit se jí může každý hráč připojený na hamachi síti.Samozřejmě budeme rádi když vás bude co nejvíce.Čím více lidí tím více zápasů a zábavy!

PRAVIDLA: Týmy můžete vybírat ze všech evropských lig ve hře NHL09. Ve skupině odehraje každý hráč 2 zápasy s každým – doma-venku.Další herní plán podle počtu přihlášených!!!
Do vyřazovacích bojů postupují 3 týmy z každé skupiny.Vítězové skupin postupují přímo do čtvrtfinále.Týmy na 2 a 3 pozici budou hrát osmifinále.
Týmy na 4. místě jsou z turnaje vyřazeni.Play-off se hraje až na finále na dva zápasy a postupuje mužstvo s nejlepším celkovým skóre. Je-li po dvou zápasech skóre nerozhodné,rozhodne třetí zápas!