Evropské ligy: Chicharito lídrem tabulky, obhájí vítězství v základní části?

Evropské ligy: Chicharito lídrem tabulky, obhájí vítězství v základní části?

6.ročník evropských lig se pomalu ale jistě blíží svému konci. Jen 4 dny zbývají do konce základní části. V tomto ročníku se na scénu propracovala finská SM-Liiga, kterou si sami hráči probili na vrchol v hlasování. Po třech týdnech přichází na řadu další hlasování, v němž rozhodnete o tom, ve které soutěži se hráči budou prát o zisk titulu v ročníku sedmém..

Momentálně stále ještě probíhá play-off 5.ročníku – KHL, v němž už je známý finalista. Tím se stal po skalpech Saluda a Tarona hráč Chicharito. Ve finálové konfrontaci narazí na jednoho z dvojice Steve/ Elajt. V této semifinálové sérii má skvěle našlápnuto k postupu Steve, jenž vede 2:1 na zápasy a chybí mu tak jediný zářez k finálové účasti. Využije lepší výchozí pozici k postupu nebo dokáže Elajt své svěřence namotivovat k takovému výkonu, že sérii zvrátí ve svůj prospěch?


Co se týče SM-Liigy, tak té kraluje zatím Chicharito, nejaktivnější hráč soutěže vede s náskokem tří bodů před Rapirem a to zejména právě díky tomu, že odehrál 21 zápasů z 22 možných! Rapir jich má o devět méně a pakliže dožene aspoň limit pro postup do play-off, pak je téměř jisté, že právě on opanuje základní část. Třetí místo patří aktuálně Kanuemu a vypadá to, že svou pozici uhájí. Dobře je na tom také Smolko, kterému momentální čtvrtá příčka zajišťuje začátek čtvrtfinálové série na domácím kluzišti. Play-off stále nemají jisté hráči na 5-8 místě a to nejen díky tomu, že nemají splněné limity, ale také kvůli tomu, že je dělí od sebe pouhé tři body a devátý Salud či desátý NeXeL stále mají šanci tuto čtveřici (Marko, Kofilon, Elajt, Taron) ohrozit, neboť ztrácejí jen šest, respektive osm bodů. Každopádně play-off slibuje velmi zajímavé dvojice a vypadá to, že tento ročník bude nejvyrovnanější ze všech!

Zda se dočkáme pokračování evropského hokeje, rozhodne anketa, v niž můžete hlasovat do nedělního poledne!

„]

Napsat komentář