Epimeteus ovládl základní část 8.ročníku Extraligy, vítězem 7.ročníku se stal Chicharito

Epimeteus ovládl základní část 8.ročníku Extraligy, vítězem 7.ročníku se stal Chicharito

Výborné výkony předvádí v aktuálním ročníku Epimeteus, kterého konstantní výsledky vynesly na samý vrchol tabulky nejvyšší české soutěže. Jeho počin by se dal označit za husarský kousek, neboť tohoto úspěchu dosáhl s Ústeckými Lvi, tedy papírově nejslabším celkem ligy. Svěřenci Epimeteuse si připsali v osmnácti duelech hned 15 výher a jen jednu prohru v základní hrací době a s náskokem deseti bodů tak zaslouženě opanovali tabulku základní části.

Jak známo, v play-off se začíná znovu od začátku a Ústí tak nebude mít vůbec snadné potvrdit své výkony ve vyřazovací části. Zvlášť, když si na titul dělají zálusk velké ryby jako Steve či Chicharito, který se může osamostatnit na první příčce co do počtu titulů v evropských ligách, navíc se může dostat po čtvrté v řadě do finále play-off. V poslední době se do herní pohody dostal Salud, který sbírá víc bodů, než na kolik jsme u něj byli zvyklí a i on může nenápadně zahrozit. Nemůžeme zapomenout ani na Tommyho se Sahibsem, tito dva hráči jsou sice v sériích s Epimeteusem, respektive Chicharitem outsidery, ale ani papírové předpoklady nic neznamenají. Role černého koně patří Semymu, jenž si poradil až překvapivě snadno s Mikim ve čtvrtfinálové sérii 3:0 a stal se tak prvním semifinalistou.

Mezitím se odehrálo play-off předchozího 7.ročníku, který vyhrál nakonec Chicharito, který si poradil ve finále se Saludem a získal tak svůj druhý titul v kategorii evropských lig. Podaří se mu uhájit extraligový trůn, nebo jej na něm vystřídá někdo jiný?

 

Napsat komentář