Vyřazovací boje MS slibují atraktivní podívanou!

Vyřazovací boje MS slibují atraktivní podívanou!

Na třetí titul v řadě může dosáhnout reprezentační výběr Kanady, zajímavostí je, že by případný k případnému třetímu triumfu dotáhl javorové listy třetí trenér. Na zlaté úspěchy Elajta s Rapirem z posledních dvou šampionátů, může v následujících dnech navázat Páťa. Kanada zatím potvrzuje roli hlavního favorita na vítězství, když vyhrála skupinu A s rezervou jednoho zápasu.

Na bronzovou, respektive stříbrnou medaili z posledních dvou ročníků bude chtít navázat také houževnatý Chicharito, který opět s týmem Slovenska patří mezi adepty na medaili. Jeho tým obsadil druhou příčku a o postup mezi čtyři nejlepší bude bojovat se Stevem, který vybojoval postup ze třetího místa skupiny B s družinou Lotyšska. Zajímavý zápas nás jistě čeká mezi Taronem a Bjorkmanem. Taron se zdá být ve slušné herní pohodě, neboť skončil ve skupině B hned za Rapirem. Právě s Rapirovým Švédskem prohrál Taron jediné utkání ve skupině a i on patří mezi adepty na medaili. Bjorkman se vrátil na reprezentační scénu poté, co mu byl udělen distanc, jenž trval dva ročníky.

Velmi napínavý boj uvidí fanoušci mezi obhájcem titulu Rapirem a Mikim. Druhý jmenovaný z této dvojice v předchozím ročníku předváděl skvělý hokej s Lotyšskem, tehdy se dostal až do zápasu o bronz, v něm však prohrál. Miki může v tomto utkání jen překvapit a to by mohla být jeho výhoda. Sebevědomý Rapir půjde skrupulí za dalším vítězstvím. Poslední čtvrtfinálovou dvojici pak tvoří duo Páťa – JoeBlack. Favorit je v tomto utkání jasný, JoeBlack se však stále zlepšuje, což potvrzuje jeho druhá účast v posledních třech ročnících mezi osmi nejlepšími!

Napsat komentář